JUSTYNA WESELAK TRENERKĄ „SZCZYPIORKÓW”

Do sztabu trenerskiego naszego klubu dołącza była reprezentantka Polski w piłce ręcznej Justyna Weselak (Sebrala). 
Trenerka zastąpi Michała Niedźwiedzkiego, który z powodu spraw zawodowych musiał zrezygnować z prowadzenia grupy szczypiorków. Trenerowi dziękujemy za dotychczasową pracę i mamy nadzieję, że nasze drogi się jeszcze w przyszłości zejdą.

Justyna Weselak (Sebrala) rozpoczęła swoją karierę w Zrywie Chorzów. Później reprezentowała barwy Ruchu Chorzów, Kolportera Kielce, Piotrcowii Piotrkw Trybunalski, Zgody Ruda Ślaska, Olimpii Beskid Nowy Sącz, Finepharmu Polkowice i MTS Żory. Najwyższe miejsce w lidze uzyskała w sezonie 2005/2006 – czwarte ze Zgodą.
W 1996 została srebrną medalistką Akademickich Mistrzostw.
W Reprezentacji Polski seniorek debiutowała w 1997. Wystąpiła na Mistrzostwach Świata w 1997 (8. miejsce) i w 1999 (11. miejsce) oraz w Mistrzostwach Europy w 1998(5. miejsce). Łącznie w latach 1997-2001 zagrała w 78 spotkaniach pierwszej reprezentacji, zdobywając 61 bramek.

Treningi „Szczypiorków” odbywać się będą we wtorki i czwartki w Szkole Podstawowej nr 16 na Bykowinie przy ulicy Kukułczej. Zapraszamy wszystkich chętnych z klas 1-3, aby rozpocząć pasjonującą przygodę z piłką ręczną.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *