Sponsorzy

kanclerz_logo_maleFirma Salony Kanclerz jest dealerem marki Opel posiadającym salony w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach. Oprócz sprzedaży nowych i używanych samochodów oferuje inne usługi obejmujące m.in. serwis, naprawy blacharsko-lakiernicze czy też obsługę pojazdów flotowych. Pan Marcin Kanclerz, Prezes Zarządu Firmy od wielu lat aktywnie angażuje się w społeczne akcje w regionie, wspierając tym samym lokalną społeczność. Od września 2016 jest Złotym Sponsorem SPR Grunwald.

 

tonsmeier_poludnie_maleTonsmeier Południe jest międzynarodową firmą działającą w branży zagospodarowania odpadów komunalnych, przemysłowych oraz niebezpiecznych. Jej zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od podstawienia odpowiednich pojemników, poprzez odbiór odpadów w miejscu ich powstawania, unieszkodliwienie odpadów, zapewnienie logistyki, czyszczeniu separatorów, aż po udokumentowanie całego procesu zagospodarowania odpadów.
Tonsmeier Południe odbiera odpady komunalne i odzyskuje surowce wtórne z obszaru miasta Rudy Śląskiej. Grupa Tonsmeier posiada oddziały w całej Polsce oraz w Europie Zachodniej. Tonsmeier Południe ma status Srebrnego Sponsora SPR Grunwald.

psb-alex_maleALEX jest jednym z największych dostawców materiałów budowlanych i wykończeniowych w Rudzie Śląskiej. Jest to firma rodzinna, która działa na rynku od 1996 roku.
Posiada sieć sklepów z artykułami niezbędnymi do budowy, remontu i wykończenia domu.
Ich wieloletnie doświadczenie gwarantuje swym Klientom fachową i kompleksową obsługę, natomiast szeroki asortyment materiałów budowlanych i wykończeniowych pomoże wykonać wszelkie prace budowlane i remontowe. PSB Alex aktywnie współpracuje z SPR Grunwald już od kilku lat, niezmiennie pozostając Srebrnym Sponsorem SPR Grunwald.

 

wnc_male

WNCREATION to zespół specjalistów z zakresu reklamy oraz szeroko pojętego marketingu.
Ich specjalnością są rozwiązania w zakresie grafiki oraz reklamy. WNCREATION posiada m.in.: w swojej ofercie usługę profesjonalnego oklejania samochodów, przygotowanie kampanii reklamowych, gadżetów, plakatów i wydruków wielkoformatowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, firma stale wzbogaca swoją ofertę. Sekretem jest indywidualne podejście do każdego Klienta i umiejętne rozpoznanie jego potrzeb, przygotowanie projektów oraz oferty. To z kolei przekłada się na usługi i projekty – każdy z nich jest unikalny i wyjątkowy. WNCREATION współpracuje z SPR Grunwald od września 2016 będą Sponsorem Technicznym SPR.

 

e-deutsch_maleSzkoła języków obcych „e-deutsch” powstała z myślą o kształceniu ludzi w języku niemieckim. Nie zapominają również o tych, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować przygodę z językiem francuskim. Ich szkoła wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi. Pomagają przygotować ich do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych. Starają się również zachęcić najmłodszych do nauki języków obcych poprzez gry, zabawy. Dorośli mogą liczyć na naukę języka „żywego”, potrzebnego na co dzień jak i w pracy.

 

domani_maleFirma „Domani” Sławomir Rarok z Bytomia zajmuje się serwisem i naprawą bram segmentowych, szybkobieżnych, rolowanych, systemów przeładunkowych, szlabanów. Firma zapewnia kompleksową obsługę, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. Specjalizuje się w naprawie i przeglądach wszelkiego rodzaju bram, platform, kurtyn, szlabanów i automatyki,
„Domani” jest partnerem renomowanej firmy Assa Abloy Entrance Systems, która jest jednym z największych producentów bram segmentowych i szybkobieżnych oraz systemów przeładunkowych na świecie.
Firma świadczy usługi na terenie województwa śląskiego i województw ościennych, obsługuje zarówno klientów prywatnych, firmy oraz przedsiębiorstwa.
„Domani” wykonuje także przeglądy, konserwacje oraz modernizacje.
Nowy Partner SPR Grunwald Ruda Śląska zapewnia profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo.

 

ruda-slaska_male Urząd Miejski w Rudzie Śląskiej od wielu już lat jest stałym mecenasem SPR Grunwald. Klub z kolei jest jedną z wizytówek miasta promując w całej Polsce Rudę Śląską. Mimo, iż w budowę SPR zaangażowanych jest wiele osób z całego regionu to właśnie miasto Ruda Śląska poprzez współpracę z klubem w bardzo aktywny sposób przejawia swoje społeczne zaangażowanie w sportowe życie lokalnej społeczności, wychowanie dzieci i młodzieży oraz przekazywanie wszystkich szlachetnych wartości płynących ze sportu.

 

Spółka EIP jest firmą, dla której ludzie są zasobem strategicznym. Wyszukują i wspierają talenty ludzi, którzy mają potencjał do dalszego rozwoju, wykazują się chęcią uczenia i dojrzałością emocjonalną. Motywują się nawzajem do większej kreatywności i znajdowania lepszych rozwiązań. Pracują zespołowo. Stawiają na profesjonalizm, stają się coraz bardziej efektywni i odpowiedzialni za osiągane wyniki. Bardzo miło jest nam poinformować, iż spółka EIP dołączyła do grona sponsorów naszego klubu. Spółka EIP zasponsorowała naszym juniorom młodszym bluzy meczowe.