Współpraca

grunwald-businessclub

Szanowni Państwo,

     Naszą misją i głównym celem jest promowanie wartości które towarzyszą piłce ręcznej i aktywne uczestnictwo w życiu Górnego Śląska w obszarach sportowym, edukacyjnym, organizacyjnym i biznesowym. Korzystając z długoletnich tradycji klubu, chcemy zbudować go na podwalinach profesjonalizmu i pasji, współpracując jednocześnie z najlepszymi partnerami z regionu i jednocząc ich wokół SPR Grunwald. W tym celu, zapraszam do wspólnej budowy klubu najlepsze i najbardziej rozpoznawalne firmy i organizacje.

Poprzez szeroko zakrojone działania chcemy umożliwić wszystkim naszym partnerom możliwość rozwoju, promocji, kreowania wizerunku lojalnego i zaangażowanego społecznie przedsiębiorstwa, a także zaoferować wzajemne wsparcie i realizację celów biznesowych. Wierzymy, że profesjonalny rozwój pionu sportowego, marketingowego, organizacyjnego a także współpraca z najlepszymi klubami piłki ręcznej w Polsce oraz Niemczech, umożliwi nam zbudowanie silnego klubu piłki ręcznej w Rudzie Śląskiej który będzie dumą miasta, regionu, Górnego Śląska oraz wszystkich partnerów zaangażowanych w jego budowę.

Ostatnie sukcesy polskiej reprezentacji oraz klubów na arenie międzynarodowej potwierdziły, iż piłka ręczna jest sportem, który zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność. Rzesze kibiców na meczach oraz coraz większe grono dzieci i młodzieży chcących aktywnie brać udział w zajęciach, obozach i treningach piłki ręcznej potwierdzają, iż jest to dyscyplina w której drzemie ogromny potencjał sportowy oraz marketingowy.

Biorąc pod uwagę potencjał marketingowy piłki ręcznej, jej przyszłość a także plany rozwojowe SPR Grunwald współpraca z naszym klubem z pewnością może przynieść długofalowe korzyści dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu, tak abyśmy naszą pasją mogli zarazić również Państwa i abyście Wy mogli…. włączyć emocje!!!